تصویر/ فیلم

نظرات کاربران

رئیس-کمیسیون-کشاورزی-مجلس-خبرداد-مطالبات-گندم‌کاران-از-فردا-دوشنبه-پرداخت-می‌شود   ترکمن سسی - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با پیگیری‌های انجام شده مقرر شد تا از فردا توسط بانک کشاورزی  ۱۸ هزار میلیارد تومان باقی مانده از مطالبات کشاورزان گندم‌کار پرداخت شود.
مکتب-های-تابستانی-و-آموزش-های-قرآنی   ترکمن سسی - برگزاری مکتب های تابستانی در شهرها و روستاهای مناطق ترکمن نشین از دهه های پیشین مرسوم است.
ما-را-نیز-دعا-کنید   ترکمن سسی : این روزها موسم اعزام زائران سرزمین وحی است. شاعر محمدصفا سیدی شاعر ترکمن شعری با عنوان " باریان حاجی‌لار " به مناسبت این رورزها سروده است که در زیر می خوانید.
تاخیر-در-پرداخت-بهای-گندم-کشاورزان-را-نگران-کرده-است   ترکمن سسی - در حالیکه مسئولان در ابتدای فصل برداشت قول پرداخت 48 ساعته تا یک هفته ای بهای گندم را دادند اما این قولها هرگز عملی نشد و کشاورزان گلستانی از تاخیر دولت در پرداخت بهای گندم دلخور و نگران هستند.
نماینده-مجلس-400-میلیارد-تومان-طلب-کلزاکاران-گلستانی-تسویه-می‌شود   ترکمن سسی - نماینده مردم شهرستان های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: با دستور وزیر جهاد کشاورزی و مساعدت بانک کشاورزی مبلغ چهار صد میلیارد تومان تسهیلات برای عاملان گلستانی خرید کلزا  اختصاص یافت تا همه طلب کلزاکاران استان تسویه شود.
کار-در-اورژانس-بیمارستان-با-اعمال-شاقه-کنده-کاری-و-بنایی-در-اورژانس-بیمارستان-علی-آباد-کی-به-پایان-می-رسد؟   ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - اورژانس هر بیمارستان پیشانی یا قلب آن مجموعه محسوب می شود و به دلیل ضرورت در ارائه خدمات آنی و فوری به بیماران و مراجعان باید از استاندارد های مطلوب برخور دار باشد.
خانواده-ها-مراقب-مشاور-نماها-باشند   ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - بسیاری از خانواده بر این باورند سرنوشت فرزندان شان با کنکور گره خورده است و به همین منظور قبولی در آزمون ورود به دانشگاه ها یا همان کنکور سراسری را دروازه خوشبختی و رسیدن به آمال و آرزوی های خود و فرزندان شان قلمداد می کنند.
شهید-بهشتی،-از-اندیشه-متعالی-تا-کار-عملیاتی    ترکمن سسی : مجتبی لشکربلوکی - شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی از سال 1340 با دعوت امام خمینی(ره) به تشکیل نیرو در شهر قم جهت مبارزه با طاغوت و پیوستن به نهضت انقلاب اسلامی اقدام نمود .
در-گفتگو-با-«تاچارا-روحی-کریمی»-دکترای-روانشناسی-و-درمانگر-مطرح-شد-تربیت-جنسی،-یک-چالش-یا-یک-ضرورت؟   ترکمن سسی - آگاهی دادن به کودکان و تربیت جنسی آنان ازسنین کودکی و ادامه این آموزش تا دوران بلوغ و حتی زمان ازدواج، یکی از  مهم‌ترین ابعاد آموزش زندگی اجتماعی به شمار می رود که اهمیت آن در مواقعی بیشتر از سایر اصول اجتماعی و مراودات زندگی شهروندی است.
سردیس-ستار-سوقی-و-مرحوم-دردی-طریک-در-آق-قلا-نصب-شد   ترکمن سسی - سردیس شاعر ستار سوقی و هنرمند موسیقی سنتی دوردی طریک، طی مراسمی با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا و جمعی از فرهنگ دوستان در پارک شهید فخری زاده شهر آق قلا نصب شد.
جشنواره-مطبوعات-استان-گلستان-برگزار-می-شود   ترکمن سسی - جشنواره مطبوعات استان گلستان توسط اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی با همکاری خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان برگزار می شود.
مدیرکل-غله-گلستان-۴۱۴۵-میلیارد-تومان-بهای-گندم-به-کشاورزان-گلستانی-پرداخت-شد   ترکمن سسی - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: بیش از ۶۵۸ هزار تن گندم در قالب خرید تضمینی براساس دستورالعمل های ابلاغی از کشاورزان زحمتکش گلستانی تا کنون خریداری گردیده است .
سردار-آزمون-مشکل-کمبود-آب-۱۹-روستای-مرزی-گلستان-را-برطرف-می‌کند   ترکمن سسی - سردار آزمون مهاجم ملی فوتبال ایران و عضو باشگاه بایرلورکوزن آلمان علاوه بر هبه زمین، هزینه حفر یک حلقه چاه، تجهیز، خرید لوله و اتصالات و کمک به آبرسانی ۱۹ روستا و شهر اینچه‌برون از توابع گنبدکاووس را تقبل کرد.
احکام-تعزیری-در-اهل-سنت   ترکمن سسی : بهرام جرجانی - مجازات تعزیری، مجازات هایی هستند که مشمول حدود، قصاص و دیه نیست و قانون گذار، آن ها را در خصوص جرایم تعزیری که با توجه به وضعیت جامعه، جرم انگاری کرده، تعیین نموده است.
هزارۀ-شعر،-هزارۀ-شعر-و-شور-و-شعور    ترکمن سسی - اکبر اکسیر یکی از شعرا و  اساتید بزرگ کشور در یادداشت ارسالی با موضوع "جایگاه شعر و هنر"  آورده است؛ شبکۀ چهار، شبکۀ فرهیختگان، همواره در اعتلای فرهنگ و ادب و هنر تلاشی چشمگیر داشته است.
نوای-سنگین-دوتار-و-قیجاق   ترکمن سسی : رشید نافعی - وقتی به عمق و کنه دوتار ترکمن غور و تأمل می کنید به راحتی میتوان به جمله معروف رسید که میگوید موسیقی یک ملت از تاریخ آن ملت بر می خیزد.
بدعت-عجیب-فدراسیون-در-شکستن-رای-کمیته-استیناف   ترکمن سسی - با این رای تیم نوین کشاورز تنها نماینده استان در لیگ دسته سوم کشور از رده دوم به رده هفتم سقوط کرد.
سرپرست-اداره-کل-غله-و-خدمات-بازرگانی-گلستان-تاکنون-۲۱۱۰-میلیارد-تومان-از-بهای-گندم-به-حساب-کشاورزان-استان-واریز-شده-است ترکمن سسی - سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: تاکنون ۲۱۱۰ میلیارد تومان از بهای گندم تحویل شده به مراکز خرید تضمینی استان مطابق مدارک اعلام شده به بانک عامل ، وجه به حساب کشاورزان واریز شده است.
کارتن-نوشته-هایی-برای-گول-زدن-مردم   ترکمن سسی : ارازبخت پرسور - شاید برای شما هم پیش آمده که با دیدن قیمت کارتن نوشته روی وانت بارهای کنار جاده ، برای خرید هندوانه یا میوه آنجا توقف کوتاهی بکنید.
صدها-بسته-کاه-در-بخش-داشلی-برون-طعمه-حریق-شد ترکمن سسی - ساعاتی قبل ( ظهر امروز پنج شنبه ۲ تیر ) بیش از 800 بسته کاه در روستای دوزالوم در بخش مرزی داشلی برون طعمه حریق شد و از بین رفت اما با تلاش اهالی روستا از سرایت حریق به دیگر بسته های کاه در آن اطراف جلوگیری شد.
ساخت-کاهنده-سرعت،-ارتقای-جاده-ها-و-آسایش-روانی-شهروندان   ترکمن سسی : رشید نافعی - این قلم آمار دقیقی از تصادفات جاده در استان گلستان به تفکیک مناطق ندارم ولی اخبار این حوادث ناگوار در منطقه تورکمن صحرا وزن سمیع و بصیر بیشتری گرفته است.
واژگونی-مرگبار-وانت-مزدا-در-سه-راهی-هوتن   ترکمن سسی - رییس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان گفت: در اثر واژگونی یک وانت مزدا در سه راهی هوتن در شمال شرق گلستان 3 نفر فوت و چندین نفر سرنشین مصدوم شدند.
ساعاتی-قبل،-آبشار-مصنوعی-ناهارخوران-در-آتش-سوخت   گرگان : ترکمن سسی -آبشار مصنوعی ناهارخوران گرگان به دلایلی که فعلا نامشخص است ساعاتی قبل در آتش سوخت.
رییس-کل-دادگستری-گلستان-ساخت-مجتمع-پتروشیمی-گلستان-با-بودجه-۲۲۰-هزار-میلیارد-ریالی-آغاز-می‌شود   ترکمن سسی - رییس کل دادگستری گلستان گفت: عملیات ساخت مجتمع پتروشیمی گلستان با بودجه ۲۲۰ هزار میلیارد ریالی یک شرکت سرمایه‌گذاری داخلی طی یک ماه آینده فعالیت خود را به طور رسمی آغاز می‌شود.

شقایق های صحرا

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی