تصویر/ فیلم

نظرات کاربران

بهزاد-دانشگر-نویسندگان-گلستانی-داستان-های-حماسی-بومی-این-دیار-را-خلق-کنند ترکمن سسی - بهزاد دانشگر مدیر دفتر ادبیات داستانی حوزه هنری کشور عصر امروز در کارگاه تخصصی داستان حماسی گفت: شخصیت ها و موقعیت های گستره جغرافیایی این دیار می تواند دستمایه خلق آثار حماسی بسیار ارزشمندی باشد.
جولان-آگهی-های-تبلیغاتی-بر-روی-در-و-دیوار   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - وام ازدواج شما را خریداریم، استخدام با حقوق 15100000 تومان، فیش حج شما را خریداریم، آموزش ریاضیات از ابتدایی تا دانشگاه، دستگاه تصفیه آب خانگی، قالیشویی با دستگاه و آب گرم، تعمیر فوری آیفون، لوله کشی ساختمان پذیرفته می شود، به یک منشی خانم نیازمندیم و ...
بیمارستان-۶۴-تختخوابی-گمیشان ترکمن سسی - بیمارستان ۶۴ تختخوابی گمیشان به گفته نماینده مردم غرب گلستان در حال حاضر با هزینه ای حدود ۹۰ میلیارد تومان، نزدیک به ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
کارگاه-تخصصی-داستان-حماسی-در-گرگان-برگزار-می-شود   ترکمن سسی - کارگاه تخصصی یک روزه داستان حماسی بــــا حضور بهزاد دانشگر مدیر دفتر ادبیات داستانی حوزه هنری کشور و دبیر جشنواره ملی داستان حماسی، از ساعت 14 تا 17 روز دوشنبه 13 آذر در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی گلستان برگزار می شود.
مراسم-تودیع-و-معارفه-مسئول-تبلیغات-اسلامی-بخش-داشلی-برون-برگزار-شد   ترکمن سسی - مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهر اینچه برون در بخش داشلی برون روز شنبه با حضور بخشدار و امام جمعه شهر اینچه برون برگزار شد. طی این مراسم حاج آقا رضا فرامرزی جایگزین آخوند شمس الدین بیناگر شد.
جراحی-زیبایی-بنا-گوش-و-به-روز-کردن-کارت-ملی    ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - حقیقت امر این کارمندان بانک ها و برخی ادارات که برای انجام امور اداری نیاز به تائید هویت افراد دارند، حق دارند به قیافه یک عده شک کنند و به آنها گیر بدهند! یک عده بلانسبت شما شورش را درآورده اند... آخر هر چیزی هم اندازه ای دارد...
گفتگو-با-کمال-قریشی-والیبالیست-اسبق-تیم-ملی-جوانان-کشور   ترکمن سسی – کمال قریشی متولد ۱۳۷۱ فرزند عبدالله، ساکن روستای شفتالوباغ علیا شهرستان آق قلاست. مرحوم عبدالله قریشی پدر این والیبالیست یکی از علاقمتدان به ورزش والیبال در منطقه آق قلا و مشوق اصلی او برای ورزش والیبال بود.
خاطرات-چهارمین-دوره-انتخابات-مجلس-موسی-دده-تا-یک-قدمی-پیروزی-پیش-رفت،-اما   ترکمن سسی – رستم جرجانی - به یاد می آورم که در ایام تبلیغات انتخابات چهارمین دوره مجلس، بازار نوار کاست و نوار ویدئو داغ بود و کاندیداها صدا و فیلم های سخنرانی های خود را با این ابزار در بین مردم پخش می کردند و هنوز خبری از سی دی نبود، چه برسه به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی.
شایان-حاجی-عسکرلی-کارشناس-حوزه-خودرو-خرید-خودرو-علاوه-بر-سرمایه-به-تخصص-و-تجربه-هم-نیاز-دارد   ترکمن سسی - شایان حاجی عسکرلی کارشناس حوزه خودرو و مدیر نمایشگاه اتومبیل شایان می گوید: خرید خودرو علاوه بر سرمایه به تخصص و تجربه هم نیاز دارد!
رییس-سازمان-بسیج-مستضعفین-ملت-ایران-فرهنگ-مقاومت-را-به-جهانیان-صادر-کرده-اند ترکمن سسی - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران در اتفاق های گوناگون فرهنگ مقاومت را به جهانیان صادر کرده اند.
غرق-شدن-زوج-کلاله-ای-در-استخر-پرورش-ماهی   ترکمن سسی - مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از غرق شدن یک زوج در روستای کنگور از توابع شهرستان کلاله خبرداد.
از-تفکر-بسیج-تا-بسیجی-متفکر-بررسی-توصیه-های-مقام-معظم-رهبری-به-بسیجیان   ترکمن سسی – مجتبی لشکر بلوکی - اگر بخواهیم بسیج را معنی کنیم می توانیم آنرا چنین تعریف کنیم: "بسیج تفکریست در راستای خدمت به مردم و نظام اسلامی".
امام-جمعه-سیجوال-برگزاری-اجلاسیه-شهدای-زن-اهل-سنت-کشور،-باعث-تقویت-وحدت-و-تقریب-مذاهب-می-شود   ترکمن سسی - امام جمعه سیجوال گفت: برگزاری اجلاسیه شهدای زن اهل سنت کشور در بندر ترکمن، بیانگر توجه ویژه نظام و انقلاب به اهل سنت و اقوام و مذاهب اسلامی است.
معرفی-کتاب-گزیده-اشعار-مسکین-قیلیچ-همراه-ترجمه-فارسی ترکمن سسی - کتاب "گزیده اشعار مسکین قیلیچ" به همراه ترجمه فارسی، تالیف سیاوش مرشدی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گمیشان به چاپ رسید.
اعضای-هیات-منصفه-مطبوعات-گلستان-معرفی-شدند ترکمن سسی - رئیس کل دادگستری گلستان، حکم اعضای جدید هیات منصفه مطبوعات استان گلستان را امروز ابلاغ کرد .
رییس-سازمان-جهادکشاورزی-گلستان-هدف-از-کشت-قراردادی-حمایت-از-کشاورزان-و-از-تولید-است   ترکمن سسی - رییس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان با اشاره به اهمیت موضوع کشت قراردادی، گفت: هدف از کشت قراردادی حمایت از کشاورزان و از تولید است.
تلاش-برای-پایداری-یا-قطع-رابطه-بالاخره-بمانم-یا-بروم؟   ترکمن سسی - مهران محبیان فر - بسیاری از زوجین در مراحل مختلف زندگی زناشویی از دوران نامزدی گرفته تا سال ها پس از ازدواج در برزخ ماندن یا رفتن گرفتار می شوند و این درماندگی در رسیدن به یک تصمیم منطقی ماه ها بلکه سال ها از عمرشان را هدر می دهد.  
عدالت-در-تبلیغات-انتخاباتی   ترکمن سسی - عبدالرسول جوادی بالاجاده - مرسوم است که ماه‌ها و حتی سالها قبل از [زمان برگزاری] انتخابات، کاندیداها با روشهای مختلف به تبلیغات انتخاباتی می پردازند.
تازه-ترین-تحلیل-از-عرصه-انتخاباتی-مجلس-دوازدهم-در-غرب-گلستان   ترکمن سسی - طاهر جانی - چنین به نظر می آید که فضای انتخاباتی در غرب گلستان، نسبت به ادوار پیشین فرایند متفاوت تری دنبال می کند و داوطلبان کماکان تنها بر رویه دیدارهای چهره به چهره اکتفا می کنند.
در-گفتگو-با-«فاطمه-رستمی»-کارشناس-ارشد-روان-شناسی-بررسی-شد-نقش-والدین-در-تربیت-و-جایگاه-اجتماعی-فرزندان   ترکمن سسی - «فاطمه رستمی» کارشناس ارشد روان شناسی گفت: روند اجتماعی شدن در دوران کودکی بسیار سریع‌تر از دوران میانسالی و یا حتی بزرگسالی رخ می دهد.
اثر-پروانه-ای-بانک-ها-بر-وزارتخانه-ها ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - اثر پروانه ای را حتماً شنیده اید... اثر پروانه‌ای نام پدیده‌ای است که به دلیل حساسیت سیستم‌های آشوب‌ناک به شرایط اولیه ایجاد می‌شود. این پدیده به این اشاره می‌کند که تغییری کوچک در یک سیستم آشوب‌ناک چون جو سیارۀ زمین (مانند بال‌زدن پروانه) می‌تواند باعث تغییرات شدید (وقوع طوفان در کشوری دیگر) در آینده شود.
تحلیلی-بر-روند-تبدیل-روستاها-به-شهر-یادداشتی-از-مهران-قزلجه-کارشناس-ارشد-مدیریت-شهری   ترکمن سسی - مهران قزلجه کارشناس ارشد مدیریت شهری - در دهه های اخیر باتوجه به تحولات و دگرگونی های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، زمینه های لازم و کافی برای رشد و افزایش مراکز شهری در کشور فراهم شده است، به طوریکه  تعداد شهرهای کشور از ۶۳۹ شهر در سال ۱۳۷۵ به ۱۲۴۱ شهر در سال ۱۳۹۵ رسیده است...
حضور-جمعی-از-فعالان-فرهنگی-و-ادبی-ترکمن-صحرا-در-رویداد-روزهای-فرهنگی-ترکمنستان-تصاویر ترکمن سسی – جمعی از شخصیت های فرهنگی و ادبی ترکمن صحرا در رویداد روزهای فرهنگی ترکمنستان در اصفهان شرکت کردند.
ضرورت-توجه-متولیان-به-خدمات-اجتماعی-درمانی-در-روستاها ترکمن سسی - عبدالرسول جوادی بالاجاده در یادداشنتی، خدمات اجتماعی درمانی در روستاها را انتظاری مغفول مانده یاد کرد و بر توجه و ساماندهی آن توسط استانداری، دانشگاه علوم و آموزش پزشکی، بخشداران و دهیاران تاکید کرد.
نهمین-جشنواره-رسانه‌ای-ابوذر-در-گلستان-برگزار-می‌شود ترکمن سسی - نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان با شعار «خبرنگاران منادیان حقیقت و روشنگری هستند» برگزار می شود.

 

شقایق های صحرا

گرمایش تابشی تنور گازی