ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - برآیند وقایع اخیر بیانگر آن است که در آستانه ورود به عصر نوین تاریخ اقتصادی کشور، مرحله نخست فرآیند اقناع سازی مردم پس از چند روز تلاش بی وقفه برنامه‌ریزان امر به ثمر نشست و بار دیگر با همراهی و نقش‌آفرینی مردم شاهد عبور از یک بزنگاه اقتصادی مهم خواهیم بود.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - لیست نهایی تیم امید ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیای ازبکستان از طرف سرمربی تیم ملی امید ایران اعلام شد که در بین آنها میلاد کر و بلال ارازی نیز حضور دارند.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - آدینه اراز جوانمردان رئیس کمیته  گورش استان عصر امروز در گفتگو با خبرنگارترکمن سسی اظهار کرد: مسابقات گورش مراسم نکوداشت ۲۸۹ مین سالروز تولد مختومقلی فراغی در آق توقای با شرکت ۱۴ تیم از ساعت ۱۴ روز پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت آغاز می شود.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - عضو هییت رئیسه اتاق بازرگانی مرکز گلستان گفت: ذی نفع اصلی اجرای طرح مردم هستند و دولت و تولید کنندگان از ذی نفعان دیگر این طرح به شمار می روند.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - دونده جوان گنبدی در رشته پرش طول مسابقات قهرمانی جوانان کشور در اراک با ثبت رکورد ۷ متر و ۱۴ سانتی متر قهرمان شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: استانداران برای اجرای صحیح سیاست اصلاح نظام یارانه‌ای اقدام به اعتمادسازی و اقناع افکار عمومی کنند.

ادامه مطلب...ترکمن سسی - پس از گذشت بیش از ۱۵ سال از آغاز ساخت مجتمع فرهنگی و هنری گمیشان، مردم فرهنگ دوست شهرستان همچنان در انتظار تکمیل و بهره برداری آن پروژه هستند.

ادامه مطلب...

 ترکمن سسی : عبدالستار کم - بندر ترکمن همان‌طور که از نامش پیداست، شهری ساحلی و بندری است که در 40 کیلومتری شهر گرگان، از سمت غرب به دریای خزر و جزیره آشوراده و از سمت شرق به گرگان قرار دارد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - مختومقلی فراغی شاعر و عارف نامی و بلند آوازه ترکمن که به فردوسی این قوم نیز مشهور است با خلق شعرهای بی‌بدیل خویش با مضامین اجتماعی، سیاسی، دینی و عرفانی، کمک شایانی به احیای زبان و ادبیات ترکمن‌ها نمود و گنجینه‌ای پایان‌ناپذیر از فرهنگ غنی این قوم به یادگار گذاشت.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - رییس انجمن بازی سازان گلستان ، از برگزاری سومین استارتاپ ویکند صنایع خلاق گلستان در دانشکده مائده گرگان خبر داد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - کمال‌الدین قرنجیک به عنوان یکی از مشاهیر فرش دستباف ایران و زلیخا عادلی به عنوان چهره شاخص حوزه فرش در جشنواره فرش دستباف ایران مورد تجلیل قرار گرفتند.

ادامه مطلب...

 

گرگان : ترکمن سسی - سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان از اجرای 400 برنامه در طول هفته هلال احمر (18 الی 24 اردیبهشت) امسال در گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...

 

 ترکمن سسی - فرمانده انتظامی گنبدكاووس از دستگیری عاملان تيراندازي با اسلحه شكاري درمجموعه سواركاري كه باعث قدرت نمايي وايجاد رعب و وحشت بين تماشاگران شده بود خبر داد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی : مهران دالوندی - در کشورهای اروپایی به دنبال افراد با سواد ، متخصص و شایسته رفته و آن ها را به پُست های مدیریتی دعوت می کنند . آن ها نیز مدتی را برای فکر کردن در آن خصوص می خواهند. موضوع مطروحه را بررسی کرده و پس از مدتی جواب مثبت یا منفی می دهند.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - نماز عید فطر 1401 امروز سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ همزمان با سراسر ایران اسلامی در شهرها و روستاهای مناطق ترکمن نشین گلستان برگزار شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - هیات امنای مصلی نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس طی اطلاعیه ای اعلام کرد ، به دلیل شرایط جوی و نامساعد بودن عیدگاه اهل سنت جهت برگزاری آیین عید فطر مراسم نماز عید فطر صبح سه شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ در محل مصلی نماز جمعه اهل سنت برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب...

 

 
ترکمن سسی - « وقتی که معلم خلاقی در زندگی ما داخل می‌شود؛ دورنماهای روشنگرانۀ نوینی را تجربه می‌کنیم. » (فردریک مایر، تاریخ اندیشه‌های تربیتی)

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - مجتبی لشکربلوکی مدرس دانشگاه فرهنگیان به مناسبت فرارسیدن 12 اردیبهشت شالروز شهادت استاد مرتضی مطهریدو گرامیداشت هفته معلم پیامی نگاشته است.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری اعلام کرد: امشب هلال ماه شوال رؤیت نشد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - عامل توسعه خوشه مبلمان عطا آباد از اجرای بیش از ۳۰ برنامه فرهنگی، آموزشی و اقتصادی تیم توسعه خوشه مبلمان عطا آباد در سال جاری خبر داد.

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی