ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - چندین پل در جاده گنبد به کرند حدفاصل داشلی برون و روستای ترشکلی در سیلاب اخیر آسیب دیده و زیر پل خالی شده است.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - یک کشاورز گلستانی با ابراز گلایه از تاخیر در پرداخت بهای گندم تحویلی نوشت: تسویه خرید تضمینی گندم در کمتر از ده روز، قول دولت بود ، اما هنوز به این وعده عمل نشده است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - با گذشت چند سال از خرابی پل ارتباطی جاده گنبد به کلاله از سمت روستای چای قوشان کوچک، این پل هنوز درست نشده است.

ادامه مطلب...


ترکمن سسی : صدای شهروند - شهروندی که بیمار دیالیزی دارد به خبرنگار ترکمن سسی می گوید: در مرکز استان امکانات دیالیز برای بیماران کافی نیست.

ادامه مطلب...

 

آق قلا : ترکمن سسی - شهروند آق قلایی با ارسال پیام زیر خواستار توجه مدیران حوزه بهداشت و درمان به مشکلات بیماران آق قلایی شد.

ادامه مطلب...

انتهای خیابان وشمگیر غربی

ترکمن سسی - صدای شهروند -شهروند گنبدی با ارسال پیامی درخصوص مشکل افت ولتاژ برق در انتهای خیابان شهید مفتح غربی (وشمگیر غربی) خواسنتار رسیذگی مسئولین اداره برق شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : صدای شهروند -شهروندی با ارسال پیام زیر به پایگاه خبری ترکمن سسی از ضرورت مدیریت جهادی وزارت بهداشت در مقابله با کرونا و عقب نماندن از قافله جهانی مقابله با کرونا خبر داده است.

ادامه مطلب...

 

صدای شهروند : ترکمن سسی – کشاورزی از بخش مرزی داشلی با گلایه از سدسازی ها در مناطق بالادست رود ترک با ارسال این تصویر از کم آبی و تهدید کشاورزی در حاشیه اترک در سال های پیش رو ابراز نگرانی جدی کرده است.

ادامه مطلب...گنبدکاووس : ترکمن سسی - شهروند گنبدی با ارسال پیامی به پایگاه خبری ترکمن سسی از ضرورت رسیدگی به سازه عیدگاه اهل سنت گنبدکاووس نیازمند خبر داده است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : صدای شهروند گنبدی - یکی از اهالی محله 20 متری مبعث در شمال شهر گنبدکاووس با ارسال پیام زیر خواستار رسیدگی شهرداری به وضعیت بهداشتی این محله شده است.

ادامه مطلب...

 

گنبدکاووس: ترکمن سسی – یکی از شهروندان گنبدی از عدم پذیرش بیماران در بخش آنژیوی بیمارستان پیامبر اعظم گنبدکاووس ابراز گلایه مندی کرده است.

ادامه مطلب...


آق قلا : ترکمن سسی – یکی از اهالی روستای قانقرمه با ارسال گزارشی با عنوان "ماحصل رسیدگی به وضعیت خرابی و خجالت آور خیابان ابوحنیفه واقع در روستای قانقرمه شهرستان آق قلا، چه شد؟!" خواستار رسیدگی مسئولین به این موضوع شده است.

ادامه مطلب...


مراوه تپه : ترکمن سسی - اخیرا گزارشی از مشکلات اهالی روستای پالچیقلی یموت از توابع شهرستان مراوه تپه در این رسانه منتشر شد که در تلوزیون اینترنتی روستا تی وی نیز بازتاب داشت.

ادامه مطلب...

مراوه تپه : ترکمن سسی –  یکی ازاهالی روستای پالچقلی یموت از توابع شهرستان مراوه تپه در شمال شرقی گلستان با برشمردن برخی مشکلات آن روستا خواستار رسیدگی مسئولان برای رفع مشکلات مطروحه شده است.

ادامه مطلب...

 

گنبدکاووس : ترکمن سسی - با توجه به شیوع بیماری کرونا، یکی از راهکارهای اصلی آموزش و‌ پرورش، جهت پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی، استفاده از بستر شبکه شاد می باشد که عدم پوشش شبکه اینترنت مناسب در روستاهای کم برخوردار، زمینه ساز مشکلات جدی در زمینه ادامه تحصیل و تعلیم و تربیت دانش آموزان و دانشجویان می گردد.

ادامه مطلب...

آق قلا : ترکمن سسی - یک شهروند ساکن قانقرمه با ارسال پیامی به این رسانه با برشمردن برخی مشکلات عمرانی روستای قانقرمه از بخشداری جدید مرکزی آق قلا خواسته است تا به آنها رسیدگی نماید.

ادامه مطلب...

 گلستان : ترکمن سسی - نوار مرزی اترک در بخش داشلی برون در شمال استان گلستان، سالیان سال همواره شاهد همکاری دوجانبه ی مرزبانان و مرزنشینان بوده و به واسطه ی همین همدلی و همکاری نوار مرزی اترک در بخش داشلی برون لقب امن ترین نقطه ی مرزی ایران را به خود اختصاص داده است.

 

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر