تصویر/ فیلم

نظرات کاربران

مراسم-صدقه-روز-عاشورا-در-شهر-تاتارعلیا-گزارش-تصویری تاتارعلیا : ترکمن سسی - همزمان با دهم محرم روز عاشورا ، مراسم صدقه عاشر آی - صدقه روز عاشورا - ظهر امروز دوشنبه با حضور جمعی از روحانیون و اهالی در مسجد جامع شهر تاتارعلیا برگزار شد.
امام-حسین-ع-محبوب-دل‌-همه-ی-آزادگان-جهان،-فارغ-از-قومیت،-مذهب،-دین-و-ملیت-است   ترکمن سسی : احسان یلمه - پیامبر اکرم(ص) با عنایت به علم و الهاماتی که از طرف خداوند متعال داشتند، در زمان خود از شهادت نوه گرامیشان، امام حسین(ع) در صحرای کربلا خبر دادند و به اصحاب و یاران خود سفارش کردند که هرکس آن زمان را دریابد، از امام حسین(ع) دفاع کند و او را در مقابل دشمنان اسلام یاری نماید.
وحید-حاج-سعیدی،-روزنامه-نگار-انتقاد-انتقام-نیست    ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی روزنامه نگار گلستانی در یادداشتی نوشت: امروز 17 مرداد مصادف با شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار است. تقارن این روز در سال جاری با سالروز حماسه سرور آزادگان، فرصتی ارزشمند برای مداقه در بیان واقعیت ها، تبلیغ حقانیت و انتشار واقعیت‌‌‌‌های جامعه است.
امام-حسین-ع-از-نگاه-علمای-اهل-سنت-گلستان   ترکمن سسی - علمای اهل سنت گلستان با بیان منزلت و جایگاه رفیع شخصیت امام حسین (ع) در میان امت اسلامی ، اهمیت قیام آن حضرت در احیای دین و درس آزادگی را مورد تاکید قرار دادند.
مدیرعامل-موسسه-اصحاب-رسانه-استان-گلستان-خبرنگاران-بیرق-حقیقت-و-آگاهی-بخشی-را-بر-دوش-دارند   ترکمن سسی - مدیرعامل موسسه اصحاب رسانه استان گلستان گفت: خبرنگاران خاضعانه و بی ادعا همچون چراغی هدایت گر و متواضعانه بیرق حقیقت و آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و در راستای پاسداری و حراست از اندیشه ها از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.
آش-نخورده-و-دهن-سوخته-2 ترکمن سسی : مهران دالوندی - یادم دارم همکار عزیزی تعریف می کرد که حقوق ماهیانه اش اصلا کفاف دخل و خرجمان را نمی داد با هزار کمکش و کُشتی با خودم بالاخره تصمیم گرفتم که دل به دریا زده و مسافر کشی را شروع کنم.
برگزاری-جلسات-آموزش-خانواده-و-سبک-های-تربیتی-ویژه-والدین   ترکمن سسی : گنبدکاووس - چهارمین جلسه از سلسله جلسات آموزشی خانواده و سبک های تربیتی ویژه والدین به همت انجمن های مردم نهاد ، عصر پنجشنبه 13 مرداد 1401  با حضور جمعی از خانواده ها در کافه کتاب سلام گنبدکاووس برگزار شد.
برگزاری-همایش-سبط-النبی-در-روستای-دوزالوم-تصاویر   ترکمن سسی - همایش سبط النبی با حضور جمعی از روحانیون و اهالی شامگاه شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ در مسجدالنبی روستای دوزالوم در بخش مرزی داشلی برون برگزار شد.
امام-جمعه-اهل-سنت-بندرترکمن-محبت-اهل-سنت-به-اهل-بیت-ع-منشاء-محبت-نبوی-دارد ترکمن سسی - امام جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: محبت اهل سنت به اهل بیت(ع) و صحابه (رض) از محبت به رسول اکرم(ص) نشات می گیرد و کسی که این حس را نداشته باشد جزو اهل سنت نخواهد بود. 
خودنجاتی   ترکمن سسی : مهران دالوندی با اشاره به اهمیت آموزش های امداد و نجات برای خود نجاتی در حوادث طبیعی و مصنوعی بر ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت ها از جمله فضای مجازی و کتب درسی تاکید کرد.
والیبالیست-جوان-گلستانی-در-لیست-نهایی-تیم-اعزامی-به-مسابقات-جام-کنفدراسیون-آسیا-در-تایلند   ترکمن سسی - حسین حاجی کلاته جوان شایسته علی آبادی در فهرست نهایی تیم ملی جهت حضور در مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا قرار گرفته است.
برگزاری-همایش-«سبط-النبی»-و-کرسی-تلاوت-قرآن-کریم-در-داشلی-برون   ترکمن سسی - همایش «سبط النبی» و کرسی تلاوت قرآن کریم ظهر جمعه هفتم محرم با حضور علمای اهل سنت و جمعی از اهالی در مسجد جامع روستای داشلی‌برون در بخش مرزی داشلی برون برگزار شد.
اولین-شهردار-شهر-جدید-کرند-انتخاب-شد   کرند : ترکمن سسی - بخشدار داشلی برون گفت: عبدالغفور گل چشمه در جلسه اعضای شورای شهر کرند امروز با رای مثبت کامل، بعنوان اولین شهردار شهر تازه تاسیس کرند انتخاب شد.
برگزاری-نشست-ادبی-در-انجمن-شعر-و-ادب-جیحون-در-گنبدکاووس-تصاویر   گنبدکاووس : جمعی از دوستداران فرهنگ و ادب ترکمن عصر امروز جمعه در خانه فرهنگ گنبدکاووس در نشست ماهانه انجمن شعر و ادب جیحون حضور یافتند.
۲۹-پروژه-بزرگ-اولویت‌دار-سرمایه‌گذاری-در-گلستان-مشخص-شده-است   ترکمن سسی - استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت جذب سرمایه داخلی و خارجی برای توسعه استان گفت: ۲۹ پروژه اولویت‌دار و شاخص برای سرمایه‌گذاری از سوی چند دستگاه مشخص و به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان معرفی شد.
کرایلو-تجهیزات-و-امکانات-می-خواهیم-،-رسانه-ها-صدای-ما-باشند   ترکمن سسی – مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گلستان در دیدار با اعضای موسسه اصحاب رسانه گلستان از رسانه ها خواست تا در معرفی فعالیت ها و آوردن تجهیزات و امکانات صدای آموزش فنی و حرفه ای باشند.
فرماندهی-انتظامی-علی-آباد-کتول-با-گردشگری-هنجارشکنانه-و-خارج-از-شئونات-اخلاقی-مخالفیم   علی آبادکتول : ترکمن سسی - سرهنگ الیاس تازیکه فرماندهی انتظامی شهرستان علی آباد کتول: با گردشگری هنجارشکنانه و خارج از شئونات اخلاقی مخالفیم.
کاهش-دما،-رگبار-و-رعدوبرق-از-روز-شنبه-آینده   گرگان : ترکمن سسی - هواشناسی گلستان پیش بینی کرد: با ورود سامانه بارشی به استان و نفوذ تناوبی جریانات مرطوب شمالی از روز شنبه آینده شاهد کاش دما ، رگبار و رعد و برق خواهیم بود.
روحانی-اهل-سنت-گلستان-امام-حسین-ع-فقط-متعلق-به-شیعیان-نیست   گنبدکاووس : ترکمن سسی - مدیر حوزه عملیه قره ماخر بخش داشلی‌برون گنبدکاووس گفت: امام حسین(ع) برای مبارزه با ظلم و فساد و اصلاح امت و احیای سنت نبوی قیام کرد و به‌همین دلیل فقط متعلق به شیعیان نیست.
اهدای-کتاب-به-موسسه-فرهنگی-بنیاد-مختومقلی-فراغی   ترکمن سسی : گنبدکاووس- موسی قزلجه شاعر ، نویسنده و پژوهشگر فرهنگ و ادب ترکمن ، امروز با حضور در دفتر موسسه فرهنگی بنیاد مختومقلی فراغی با عبدالرحیم نیازی ساعی ، مدیر موسسه دیدار کرد.
چرایی-کامیابی-ها-و-ناکامی-ها   ترکمن سسی : هادی حق شناس - نزدیک به یک چهارم یا 25 درصد از عمر دولت سیزدهم گذشت. اما در دولت جدید برخلاف انتظارها، بهبود برخی از شاخص‌ها که مهم‌ترین آن هم شاخص نرخ تورم است اتفاق نیفتاد.
بازنشسته-فرهنگی-بیش-از-31-میلیون-ثانیه-گذشت،-اما   ترکمن سسی - داستان غمناک انتظارهای طولانی و پرداخت دیرهنگام پاداش بازنشستگی در چندین اداره در استان ، پس از سالها تکرار همچنان روایت می شود.
دادستان-مرکز-استان-رسانه-ها-زبان-گویای-مردم-باشند گرگان : ترکمن سسی - دادستان مرکز استان از رسانه ها خواست به جای پرداختن با حاشیه، زبان گویای مردم در انعکاس مشکلات به مسئولان باشند.
عیادت-مدیران-ارشاد-گلستان-از-عاشور-بردی-اتک-تصاویر   گرگان : ترکمن سسی - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و تعدادی از مدیران ستادی آن مجموعه ، ظهر امروز سه شنبه با حضور در منزل عاشور بردی اتک پور از وی عیادت کردند.
مقصود-مالیات-تویی،-ما-بهانه-ایم   ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - که کند راز مالیات اظهار؟! عجب ... ما همچین فکر می کردیم که قدما یا همان اولی الابصار و اولی الالباب دوران قدیم، سر ساعت مالیات شان را در کیسه زرباف روی تخم چشم هایشان می گذاشتند و تحویل داروغه می دادند و خلاص...

شقایق های صحرا

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی